RN73R2BTTD7502F100
MFR.Part #
RN73R2BTTD7502F100
JLCPCB Part #
C2530686
Description
-55℃~+155℃ 250mW 75kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS