RN732BTTD1131D10
MFR.Part #
RN732BTTD1131D10
JLCPCB Part #
C4171498
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS