RN73H2BTTD2713A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD2713A05
JLCPCB Part #
C3936056
Description
-55℃~+155℃ 250mW 271kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS