RN732BTTD1111A25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD1111A25
JLCPCB Part #
C4013843
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.11kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS