RN732BTTD1092A05
MFR.Part #
RN732BTTD1092A05
JLCPCB Part #
C4128821
Description
-55℃~+155℃ 10.9kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS