RN73H2ETTD1150B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1150B50
JLCPCB Part #
C3945791
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS