RN732BTTD1091A25
MFR.Part #
RN732BTTD1091A25
JLCPCB Part #
C4173834
Description
-55℃~+155℃ 1.09kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS