RK73H1ERTTP8061D
MFR.Part #
RK73H1ERTTP8061D
JLCPCB Part #
C4103094
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.06kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS