SG73S1ETTP6983D
MFR.Part #
SG73S1ETTP6983D
JLCPCB Part #
C4159494
Description
-55℃~+155℃ 125mW 698kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS