RN732BTTD1010C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD1010C25
JLCPCB Part #
C4147924
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 101Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS