RN732BTTD9880A25
MFR.Part #
RN732BTTD9880A25
JLCPCB Part #
C4021204
Description
-55℃~+155℃ 125mW 988Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS