RN732ATTD9420C25
MFR.Part #
RN732ATTD9420C25
JLCPCB Part #
C4294983
Description
-55℃~+155℃ 100mW 942Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS