RN732ATTD9313F100
MFR.Part #
RN732ATTD9313F100
JLCPCB Part #
C3945848
Description
-55℃~+155℃ 100mW 931kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS