RN73H1JTTD1933D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD1933D100
JLCPCB Part #
C4107431
Description
-55℃~+155℃ 100mW 193kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS