RN732ATTD9311F25
MFR.Part #
RN732ATTD9311F25
JLCPCB Part #
C3912759
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.31kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS