RN73H2ETTD1353B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1353B50
JLCPCB Part #
C4102194
Description
135kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS