RN73R2BTTD6342D10
MFR.Part #
RN73R2BTTD6342D10
JLCPCB Part #
C2559393
Description
-55℃~+155℃ 250mW 63.4kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS