RN732ATTD9091C50
MFR.Part #
RN732ATTD9091C50
JLCPCB Part #
C4157548
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.09kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS