RN732ATTD9091B50
MFR.Part #
RN732ATTD9091B50
JLCPCB Part #
C4061210
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.09kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS