RN732BTTD9091B50
MFR.Part #
RN732BTTD9091B50
JLCPCB Part #
C4101399
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.09kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS