RN732ATTD8451D100
MFR.Part #
RN732ATTD8451D100
JLCPCB Part #
C4060362
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.45kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS