RN732ATTD8351F25
MFR.Part #
RN732ATTD8351F25
JLCPCB Part #
C4077375
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.35kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS