RN732ATTD8253D50
MFR.Part #
RN732ATTD8253D50
JLCPCB Part #
C4292214
Description
-55℃~+155℃ 100mW 825kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS