RN731JTTD5052B25
MFR.Part #
RN731JTTD5052B25
JLCPCB Part #
C3945562
Description
-55℃~+155℃ 50.5kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS