RN732ATTD8202B25
MFR.Part #
RN732ATTD8202B25
JLCPCB Part #
C186520
Description
100mW 150V 82kΩ ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS