RK73BW3ATTE303J
MFR.Part #
RK73BW3ATTE303J
JLCPCB Part #
C514890
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 30kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS