HV731JRTTD8872F
MFR.Part #
HV731JRTTD8872F
JLCPCB Part #
C6274725
Description
-55℃~+155℃ 100mW 88.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS