RN732ATTD8200B25
MFR.Part #
RN732ATTD8200B25
JLCPCB Part #
C186474
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 820Ω ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS