RN731JTTD2611B25
MFR.Part #
RN731JTTD2611B25
JLCPCB Part #
C4177082
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS