WU732BTTD24L0F
MFR.Part #
WU732BTTD24L0F
JLCPCB Part #
C2612915
Description
-55℃~+155℃ 1W 24mΩ Thick Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS