RN732ATTD7962F10
MFR.Part #
RN732ATTD7962F10
JLCPCB Part #
C4082720
Description
-55℃~+155℃ 100mW 79.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS