RN732BTTD7962F10
MFR.Part #
RN732BTTD7962F10
JLCPCB Part #
C4359502
Description
-55℃~+155℃ 125mW 79.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS