RN732ATTD7873F100
MFR.Part #
RN732ATTD7873F100
JLCPCB Part #
C4050727
Description
-55℃~+155℃ 100mW 787kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS