RN73R1ETTP3972F25
MFR.Part #
RN73R1ETTP3972F25
JLCPCB Part #
C2501332
Description
-55℃~+155℃ 39.7kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS