RN732ATTD76R8F100
MFR.Part #
RN732ATTD76R8F100
JLCPCB Part #
C4057442
Description
-55℃~+155℃ 100mW 76.8Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS