RN732ATTD7683F25
MFR.Part #
RN732ATTD7683F25
JLCPCB Part #
C4036555
Description
-55℃~+155℃ 100mW 768kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS