SG73S2BTTD565J
MFR.Part #
SG73S2BTTD565J
JLCPCB Part #
C4117855
Description
-55℃~+155℃ 333mW 5.6MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS