RN732BTTD2100D50
MFR.Part #
RN732BTTD2100D50
JLCPCB Part #
C3949624
Description
-55℃~+155℃ 125mW 210Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS