RN732ATTD7590F50
MFR.Part #
RN732ATTD7590F50
JLCPCB Part #
C4294259
Description
-55℃~+155℃ 100mW 759Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS