RN732ATTD7501C10
MFR.Part #
RN732ATTD7501C10
JLCPCB Part #
C4209543
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.5kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS