RN732ATTD7062F10
MFR.Part #
RN732ATTD7062F10
JLCPCB Part #
C4032965
Description
-55℃~+155℃ 100mW 70.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS