RN732ATTD7061D100
MFR.Part #
RN732ATTD7061D100
JLCPCB Part #
C4074566
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.06kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS