RN732ATTD7060C50
MFR.Part #
RN732ATTD7060C50
JLCPCB Part #
C3959197
Description
-55℃~+155℃ 100mW 706Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS