RN73H2ETTD2870F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2870F25
JLCPCB Part #
C4122677
Description
-55℃~+155℃ 250mW 287Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS