RN73H1JTTD2370D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2370D50
JLCPCB Part #
C4109612
Description
-55℃~+155℃ 100mW 237Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS