RN732ATTD6801F25
MFR.Part #
RN732ATTD6801F25
JLCPCB Part #
C4226428
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.8kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS