RN732ATTD6801F100
MFR.Part #
RN732ATTD6801F100
JLCPCB Part #
C4043474
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.8kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS