RN732ATTD6733C50
MFR.Part #
RN732ATTD6733C50
JLCPCB Part #
C3966092
Description
-55℃~+155℃ 100mW 673kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS