SG73P2ERTTD1692F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD1692F
JLCPCB Part #
C6482905
Description
-55℃~+155℃ 16.9kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS