RK73G1ETTP6802C
MFR.Part #
RK73G1ETTP6802C
JLCPCB Part #
C4025194
Description
-55℃~+155℃ 100mW 68kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS